Değerli Dostlarımız,

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), 2004 yılında sektörle birlikte dayanışma içerisinde, geleceğe yön verebilecek sosyal, kültürel, eğitimsel ve ekonomik projeler üretmeyi hedefleyen bir misyonla kuruldu.

Girişimci Eczacılar olarak bizler, geleceğin; ilaç, OTC, kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan “Bütünleştirici Eczacılık”ta olduğuna inanıyoruz.

2018 yılında İstanbul Kongre Merkezinde yaklaşık 8000 kişinin katılımı ile üçüncüsünü gerçeklestirdiğimiz ‘Uluslararası Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ nın dördüncüsü “Bilimsel Eczacılığın” 181. yılında yenilenen yüzü ve bilimsel oturumları ile
‘4. Uluslararası Bilimin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması’ olarak 8-9-10 Ekim 2020 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi (ICC) nde gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin önde gelen Tıp Uzmanlık derneklerinin değerli hocaları, sektörümüzün değerli temsilcileri ile yapılacak doyurucu bilimsel aktivitelerin, eczacılarımızın kariyer gelişimlerine ve saglık sektörümüzün tüm birimlerine büyük katkılar sağlayacagını düşündüğümüz organizasyonumuza değerli katkı ve katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,

Ecz. Armağan Ener
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

AMACIMIZ

Eczacılar olarak;

  • Bizler; medikal bilgi ile donanmış, hastasını takip edebilen,
  • Perakende davranış modellerini kavramış, adapte olmuş,
  • Tüketicilerinin duygularına dokunabilen, etkileşim sağlayan
  • Sağlık ve güzelliğe dair ihtiyaçlarını ortaya çıkarıp, cevap verebilen,
  • Yeni nesil hasta, müşteri, tüketici tercih ve alışkanlıklarının farkında,

KAYIT & KONAKLAMA

Bilimin E hali’ nde eczacılar, doktorlar, sağlık çalışanları, tıp ve eczacılık fakültesi öğretim görevlileri, öğrencileri ve ilaç sektörünün temsilcileri için kayıt ücretsizdir. Güvenlik ve salon kapasitelerinin organizasyonu için önceden kayıt yaptırmak zorunludur. Katılım için biliminehali@biliminehali.org adresine e-mail gönderilmesi gerekmektedir.

GÜNCEL PROGRAM

Güncel program akışı hakkında bilgi edinin!

GEÇMİŞ YILLAR

Arşiv haberleri ve geçmiş uygulamalarımız

PHARMETIC

Pharmetic hakkında daha fazla bilgi edinin!

BASINDA BİZ

Bilimin E Hali Medya ve Basın Haberleri

Uluslararası Bilimin E Hali En Büyük
Eczacılık Buluşması